У Новій Каховці відзначили День місцевого самоврядування (Фоторепортаж)

7 грудня українці відзначили День місцевого самоврядування  –  дату, яка  по праву пов’язується з державними святами доби незалежності і сприймається як знакова  віха у становленні української держави.

За доброю традицією з цього приводу відбулись урочистості і в Новій Каховці. Щоправда, якщо раніше це скромне й непоказове свято більшість причетних до нього відзначала, зазвичай,  на робочих місцях, то цього року, з нагоди 20-річчя місцевого самоврядування, працівників цих структур запросили до міського Палацу культури.

Тут зібрались ті, хто представляє інтереси жителів міста у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечує позитивні зміни в суспільстві, гарантує стабільний розвиток рідного краю – голови сільських, селищних, міських рад, працівники органів місцевого самоврядування різних років, депутати Новокаховської міськради  І-VІІ  скликань та  всі ті, хто так чи інакше причетний до цієї роботи.

Присутні отримали чудову нагоду зустрітися, поспілкуватися, згадати роки праці та оцінити зміни, які відбулися зі ці роки.

Згодом на сцені Палацу усіх привітав міський голова Володимир Коваленко, який висловив щиру вдячність за працю на користь громади, за високий професіоналізм, виваженість та відповідальність, мудрість у прийнятті важливих рішень.

З нагоди свята за сумлінну працю Володимир Іванович нагородив цінними подарунками начальника фінансового управління Новокаховської міської ради Ірину Фурсєєву, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера виконавчого комітету Світлану Ковальову, головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН  Тетяну Бойко, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому Таврійської міської ради Валентину Єрохіну, секретаря Дніпрянської селищної ради Людмилу Герасьову, секретаря керівника Райської сільради Марію Косянчук.

Крім того, за вагомий особистий внесок та популяризацію фізичної культури і спорту, високі спортивні здобутки, підвищення міжнародного іміджу  України  Грамотою Верховної Ради України  були нещодавно нагороджені наші талановиті земляки  – легкоатлет Гліб Піскунов та його наставник, викладач  дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради Едуард Піскунов. Ці  почесні відзнаки міський очільник вручив під час свята Едуарду Юрійовичу, якого зала привітала бурхливими оваціями.

Теплі слова вітань пролунали на адресу винуватців свята від міського голови двох скликань(1990 – 1998 р.р.), а нині  радника мера, Вадима Мерзлова.

Гарною окрасою святкового вечора стали виступи творчих колективів міста, а також запрошеного гостя – поета, композитора, Народного артиста України Олега Гаврилюка. Співак подарував глядачам  багато позитивних емоцій, читав вірші та презентував власні музичні композиції. До того ж, він приїхав до Нової Каховки  не один. В концертній програмі взяли участь його син Аскольд та донька Даяна, для яких присутні у залі також не шкодували оплесків, квітів та слів вдячності.

До вашої уваги фоторепортаж з урочистостей, який підготували для вас кореспонденти NKonline.tv.