У Новій Каховці вітали найобдарованіших та найталановитіших

Кожної весни, вже близько 15 років поспіль, у Новій Каховці відбувається  урочиста церемонія нагородження найобдарованіших та найталановитіших дітей – відмінників, переможців всеукраїнських, обласних змагань, олімпіад, творчих та спортивних конкурсів. Подія, на яку чекають, якій радіють, яка згуртовує квіт міста.

Цьогорічний захід відбувся дуже піднесено та урочисто – у міському Палаці культури, вчора, 4 травня. Організатори – міський  відділ освіти – переконані: Нова Каховка – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих устремлінь прийдешнє. Обдаровані юнаки та дівчата – це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість. Тож, кожен з них заслуговує  на особливу  відзнаку.

Традиційно, усіх най-най нагороджували у 5 номінаціях: «Кращий випускник року», «Інтелект року»,  «Талант року», «Спортивна гордість року» і «Наставник року».

Винуватців свята щиро  вітали та нагороджували міський голова Володимир Коваленко, радник мера Вадим Мерзлов, начальник відділу освіти Оксана Якубова, депутати міської ради Віталій Перетятько, Лілія Микитенко, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна,  відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран.

Першими мер Володимир Коваленко привітав 27 випускників. «Відчуваю себе надзвичайно щасливим від того, що ми з вами причетні до  цієї події. І що колись запропонована традиція проведення заходу «Обдарованість» стала щорічною і продовжується. Саме тут, у цій залі, на цій сцені сьогодні – молодь, чиї таланти є надією Нової Каховки і України. Вже зовсім скоро ви покините стіни рідних шкіл і підете у доросле життя. Але зичу і прагну одного, аби  життєві дороги завжди повертали вас до маленької Батьківщини, де вас люблять, чекають, вірять у вас!».

Статуетки богині Перемоги – Ніки отримали учениця ЗОШ №1 Єліна Олександра, учні НВК №2 Анастасія Акімова, Анна Бубнова, Андрій Ільчишин, Карина Кравченко, Валентина Мурза, Марина Стрельченко, ЗОШ №5 Аліна Бучко, ЗОШ №6 Манагарова Аделіна, Катерина Немчинова, Олександра Павлюченко, Лілія Манагарова, Віра Пампуха,  ЗОШ №7 Анна Комар, Оксана Кривіцька,  Юлія Тесля, СЗОШ №8 Анна Іщенко, Єва Кафідова, Дар’я Лєлікова, учні  гімназії Вікторія Єні, Олександра Кабак, Дарина Сімаковська, школи №10 Валерія Сироїжко, техніко-економічного ліцею Анна Гурмаза,  Анастасія Дучева, Юлія Супрун, Валерія Хахалкіна.

Заслужені нагороди отримали   17 переможців міських, обласних, всеукраїнських предметних  олімпіад та Малої академії наук,  22 кращі спортсмени (в тому числі команди), які стали призерами  всеукраїнських та міжнародних змагань, 18 учнів, які вибороли перемоги на творчих конкурсах і фестивалях різних рівнів. Обдаровану юнь вітали бурхливими оваціями. На адресу дітей лунали побажання нових досягнень, підкорення найвищих вершин, успіхів у навчанні.

Як море складається з крапель, а пишний луг – з багатьох травинок, так і праця вчителя складається з багатьох днів і годин, супроводжених терпінням і невтомною працею. Вчитель завжди в пошуку. А нагородою йому є перемоги і досягнення їхніх вихованців, – з такими теплими та щирими словами вітали кращих серед кращих вчителів Нової Каховки.

11 педгогів-наставників, які і запалюють іскри творчості, мудрості, любові до знань у дитячих серцях, поздоровили начальник відділу освіти Оксана Якубова, мер Володимир Коваленко,  депутат, директор Дніпрянської школи Лілія Микитенко, депутат Віталій Перетятько.

Крім щирих слів і побажань в якості  презентів Лілія Микитенко і Віталій Перетятько вручили вчителям грошові винагороди і квіти від себе та депутатів-колег Сергія Хоменка і  Олександра Афанасьєва.

Цього року почесне звання «наставник року» заслужено отримали: Світлана Веренич, заступник директора з науково-методичної роботи ЗОШ №3, Ірина Романович учитель української мови і літератури  школи  №1,  Оксана Карленко, учитель біології школи №1, Людмила Сипко, учитель  української мови і літератури школи  № 5, Чорна Катерина, вихователь  дошкільного закладу «Ясла-садок» №9,  Лариса Романіченко, учитель української мови і літератури ЗОШ №10,  Альона Кухарчук, керівник хореографічного гуртка «Лілея»  Корсунської школи, Василь Яротник,  художній керівник та диригент оркестру народних інструментів  школи №10, Ольга Ганжа, керівник  зразкового художнього  гуртка  «Посмішка» будинку дитячої творчості, Олексій Щепкін, тренер  збірної баскетбольної команди   закладів загальної середньої освіти.

Усі роки поспіль свято «Обдарованість-2017» відбувається за підтримки міського голови В.Коваленка. Допомогу у проведенні цьогорічного заходу  надали депутати  міськради С.  Хоменко, О. Афанасьєв, В. Перетятько, Л. Микитенко,  приватні підприємці Н. Соколова, С.  Гриненко, Н. Бєлоусов, А. Коваль, О. Агеєв.

Фанфари змовкли, нагороди знайшли своїх володарів. Та це лише початок. Попереду найголовніше – вибір життєвого шляху, який без  сумнівів, буде сповнений новими перемогами і досягненнями.