У Новій Каховці виявлено мікроавтобус з перебитим номером шасі

Транспортний засіб зі зміненим ідентифікаційним номером виявлено в територіальному сервісному центрі МВС №6545 міста Нова Каховка.

До ТСЦ звернувся автовласник з питання перереєстрації мікроавтобуса «Iveco», 2001 року випуску, з державними номерними знаками Тернопільської області.     

Під час проведення експертного дослідження транспортного засобу було встановлено, що первинний ідентифікаційний номер шасі змінений шляхом видалення поверхневого шару металу з номерного майданчика та нанесення саморобним способом іншого номерного позначення.

Матеріали передані до поліції для подальшого з’ясування обставин. Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, попередня кваліфікація – ст. 290 КК України (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу).

Загалом за 8 місяців цього року під час проведення реєстраційних операцій у територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області виявлено 24 факти зміни чи підробки номерів агрегатів транспортних засобів та 7 – кузовів.