У Новій Каховці військовослужбовців привітали святковим концертом

За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. З 14 жовтня 2014 року українська спільнота почала відзначати нове свято – День захисника України. Дата 14 жовтня для Дня захисника України є історичною традицією вшанування українського війська на Покрову. В цей день відзначають свята, пов’язані різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року, згідно з указом Президента, у свято Покрови відзначають День українського козацтва.

Напередодні свята, 13 жовтня, творчі колективи відділу культури і туризму  привітали військовослужбовців частини А 1836 святковим концертом «З Україною в серці». У вітальній програмі творчі колективи міського Палацу культури намагалися об’єднати веселі перепляси маленьких козачат та хореографічні композиції витончених україночок, чуттєві жіночі пісні та жваві чоловічі переспіви. Теплі слова, які лунали до глядачів, розтоплювали навіть неприступні чоловічі серця, та зворушливою посмішкою лягали на обличчя військових. Дівоча хореографія переходила в бурхливі оплески, а вдумливі пісні не залишали байдужих очей, які примружено вдивлялись у талановитих виконавців.

Протягом години святковий настрій військовим створювали: зразковий ансамбль танцю «Сонечко» (керівник – заслужений працівник культури України Алла Мельниченко), народний ансамбль сучасного танцю «Роксолана» (керівник Олена Рубаненко), народний жіночий вокальний ансамбль «Чисті ключі», вокальне тріо «Горлиця» (керівник – заслужений працівник культури України Стефанія Олійник), зразковий ансамбль танцю «Ручеек» (керівник Марина Ющенко), народний гурт «Забава» (керівник Микола Ткаченко), вокалісти: Анна Бубнова, Дар’я Дяговець (керівник Павло Осипенко).

Концертна програма добігла кінця, але подарунки не закінчились – вихованці художнього відділу дитячої школи мистецтв передали армійцям свої вітання у вигляді яскравих малюнків, в яких дитяча щирість дарує нашим захисникам затишок та мир.

Шановні захисники, прийміть щирі вітання від відділу культури і туризму! Нехай Ваші сила і мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу! І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Яна Малига