У Новій Каховці є чим дивуватись і що куштувати! (Фоторепортаж)

“На свято запрошуємо гуртом, поодинці, чекають на вас тут чудові гостинці. Тут пісні і жарти – усім в нагороду, родинне свято прийшло до народу!”, – саме так запрошували усіх сьогодні, 23 вересня,  в Новій Каховці  на традиційний святковий ярмарок “Таврійське подвір’я”, який стало невід’ємним атрибутом Дня міста. 

На Центральній площі  в цей час  відбувався студентський вернісаж.  Вищі  та професійно-технічні навчальні  заклади знайомили зі своїми професіями, розповідали  про здобутки та перспективи, які відкривають для себе майбутні фахівці у тій чи іншій галузі. Присутніх очікували численні виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи, ятки з найрізноманітнішими смаколиками, музейні експозиції, що розгорнулись на парковій алеї біля альтанки. До вашої уваги фоторепортаж з гостинного “Таврійського подвір’я”, який підготували для вас кореспонденти NK-online.tv.

Шановні гості та мешканці міста! Нагадуємо:  о 15.00 на площі біля кінотеатру «Юність» буде грати духовий оркестр ВМС Збройних сил України. Звідти  буде рухатись святкова хода на головну площу міста, де о 16.00 відбудеться урочисте відкриття святкової програми  «Наша любов – Нова Каховка».

Зі святом рідне місто! Зі святом дорогі новокаховчани!