У Новій Каховці за кошти держбюджету придбали житло для дітей-сиріт

У будь-якій складній ситуації важливо, аби  всі були разом і допомагали один одному, – переконані працівники новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як відомо, за ініціативи Президента Петра Порошенка щодо захисту прав, Урядом у бюджеті країни передбачені видатки для будівництва малих групових будинків або придбання житла дітей-сиріт, та осіб з їх числа. Тож спеціалісти та фахівці відділів та управлінь  Новокаховської міської  ради провели відповідну роботу: підібрали декілька варіантів квартир, оформили необхідні документи для подання на розгляд обласної комісії для виділення коштів субвенції з держбюджету місцевим на ці цілі.

За результатами придбано 2 однокімнатні квартири для дітей-сиріт, які перебували на житловому квартирному  обліку при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради. Також  по одній однокімнатній квартирі  придбала Таврійська міська, Дніпрянська селищна та Райська сільська рада.

«Варто відзначити оперативний розгляд питань, пов’язаних з наданням дозволу на  придбання житла, депутатським корпусом Новокаховської міської ради на чолі з секретарем ради Олександром Лук’яненком та міським головою Володимиром Коваленком, – наголошує директор центру соціальних служб Наталія Корсакова. – Початок такого позитивного вирішення питання забезпечення дітей-сиріт, які проживають на території нашої міської ради, дає світлу надію на повноцінну соціальну підтримку нашого майбутнього підростаючого покоління».