У Новій Каховці затримали квартирного шахрая

28-річний житель Нової Каховки здав в оренду квартиру своєї дружини одночасно п’яти родинам. З кожної сім’ї він взяв орендну плату одразу за кілька місяців. Суми варіювалися від двох до шести тисяч гривень. Коли люди хотіли заселитися, то з’ясовували, що квартира вже здана іншим родинам.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

– Ми встановили, що чоловік раніше судимий за майнові злочини. Він розміщував оголошення про оренду квартири у мережі Інтернет, – повідомив начальник слідчого відділу Новокаховського відділу поліції Андрій Ювченко. – З деякими клієнтами зловмисник зустрічався особисто і брав у них гроші, деякі потерпілі переводили кошти на його банківську картку. Наразі встановлена його причетність до 5 фактів шахрайств.

Відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» (карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років).

Поліція припускає, що ошуканих від дій шахрая може бути більше, і нагадує: якщо ви стали жертвою цього квартирного афериста, звертайтеся у Новокаховський відділ поліції.