У Новій Каховці завершилась першість з футзалу серед студентських команд

30 листопада в спортивній залі «Гарт» відбулась відкрита першість з футзалу серед студентських команд, в рамках акції «16 днів проти насильства».

У змаганнях взяли участь юні спортсмени з трьох навчальних закладів: Новокаховський політехнічний коледж, приладобудівний технікум та коледж Таврійського державного агротехнологічного університету.

З нагоди започаткування цього турніру з  привітальними словами до учасників звернувся головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Артем Дзюба. Він побажав кожній з команд чесної та якісної гри, красивих забитих м’ячів, та наполегливості у здобутті результату.  Також до студентів звернувся Сергій Кухарчук, головний суддя змагань з повідомленням про правила гри футзалу.

За підсумками першості та запеклої боротьби призові місця розподілились наступним чином:

І місце –  приладобудівний технікум. Спершу зіграли в бойову нічию 4:4 з командою агротехнологічного коледжу, а потім в останній грі за перше місце виграли команду політехнічного коледжу з рахунком 6-1. Склад команди: Кузнєцов Владислав, Понідзельський Сергій, Овчінніков Дмитро, Васильєв Сергій, Дробоха Анатолій, Хорошун Олександр, Риженко Володимир, Лаптев Артем, Гранов Владислав, Лаппа Ігор та тренер-представник команди Зінченко Сергій.

ІІ місце виборов  політехнічний коледж, який спершу впевнено обіграв 12:2 команду агротехнологічного коледжу, але в останній грі за перше місце програв команді приборки з результатам 1:6. Склад команди: Задорожний Євген, Криштопа Іван, Михальченко Владислав, Циганок Данило, Деркач Олексій, Цапук Євген, Кучер Володимир, Нос Дмитро та тренер-представник команди Некрасов Олексій.

ІІІ місце – коледж Таврійського державного агротехнологічного університету.  У першій грі футболісти  зіграли в нічию 4:4 з командою приладобудівного технікуму, однак за результатом жеребкування  у другій грі з рахунком 2-12 програли політехнічному коледжу. Склад команди: Солоп Денис, Яцушко Дмитро, Мацьо Дмитро, Бібік Денис, Фоменко Олександр, Шпакович Кирило, Щербак Євген, Дріноход Дмитро, Консул Олександр та тренер-представник команди Карпік Андрій.

Одразу по закінченню першості відбулось урочисте нагородження команд грамотами. А  перехідний кубок дістався головному переможцю – гравцям приборки.

Вітаємо юних спортсменів та тренерів-представників команд вищезазначених навчальних закладів з успішними виступами, бажаємо їм нових перемог на спортивних аренах та чемпіонатах.