У Новій Каховці завершились змагання кубку України зі стрільби з лука

У Новій Каховці завершились змагання кубку України зі стрільби з лука

У Новій Каховці на розіграші кубка України зі стрільби з лука місцева чоловіча та жіноча команди, що представляли Херсонщину, показали однаковий результат – 9 місце.

Владислав Павлов, Сергій Панченко та Данило Череватенко за вихід до 1/8 фіналу поступилися представникам Чернівців. Цей же бар’єр не змогли подолати Анастасія Павлова, Варвара Ільницька та Любов Цой. До речі, остання є вихованкою новокаховчанки Юлії Рєзнікової.

В особистому заліку результати наших стрілків невисокі. Мало хто і сподівався, що 12-річна Юлія Зайченко зможе стартувати на перших своїх дорослих змаганнях всеукраїнського рівня, подолавши перший етап. У підсумку у стрільбі на 70 м вона 33-я. Такий же результат і у Владислава Павлова. але якщо Зайченко тільки починає свою кар’єру спортсмена, то Владислав уже 8 років як не стріляє і вирішив узяти участь на цих змаганнях тільки тому, що обіцяв своїй доньці Анастасії постріляти у міксті. Родина Павлових у міксті здобула високе шосте місце.

Відзначимо, що Анастасія Павлова за три дні до старту кубка України повернулася із Бразилії, де взяла участь у тестових передолімпійських змаганнях. Там вона у складі збірної посіла 2 місце.

Джерело: Херсонські факти