У Новій Каховці завершились змагання з баскетболу за програмою ІХ Літніх спортивних ігор Херсонщини

11 та 12 березня у Новій Каховці, у спортивних залах “Будівельник” та “Гарт”  відбувались фінальні змагання з баскетболу  за програмою IX Літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2017 року. За пальму першості наполегливо і майстерно змагалися команди юнаків з Нової Каховки, Херсона, Каховки, Голої Пристані і Генічеського району, а також дівчат з Білозерського, Генічеського, Верхньорогачицького районів, Голої Пристані та Нової Каховки.

За підсумками дводенних захоплюючих баскетбольних “бталій” призові місця розподілились наступним чином. Серед юнаків 1 місце завоювали спортсмени  Херсона, 2-геГенічеського району, 3-єКаховки. Кращою командою  серед дівчат стали баскетболістки з Верхньорогачицького району, другими – з Голої Пристані, а “бронза” дісталась спортсменкам Білозерського району. На, жаль, спортивна фортуна була не на стороні новокаховчанок, які у грі з переможцями поступилися останнім 3 очками.

Під час урочистої церемонії закриття турніру  переможців привітала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран. Вона  разом з головою Херсонської  обласної федерації баскетболу  Андрієм Євстратовим вручила  гравцям грамоти, медалі та кубки від  управління фізичної культури та спорту Херсонської ОДА.