У Новій Каховці завершились змагання з футзалу серед юніорок (Фото)

31 березняу Новій Каховці, у спортивних залах Будівельник» та ФОК «Гарт»,  відбулись фінальні змагання з футзалу серед юніорок 2003 – 2004 років народження за програмою ІХ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2017 року. 

У турнірі взяли  участь команди з Нижньосірогозького, Олешківського, Бериславського, Каховського, Скадовського, Великолепетиського, Новотроїцького районів, а також команди з міст Каховка та Нова Каховка.

Перед стартом змагань учасниць та їхніх наставників привітала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран.  Вона побажала футболісткам чесної боротьби, успіхів та гарних емоцій. 

А емоцій дійсно було багато. Азартна боротьба тривала до вечора. В результаті цих запеклих “баталій” головну нагороду вибороли футболістки  Бериславського району. “Срібло” дісталось наполегливій і дуже цілеспрямованій команді Нової Каховки, а “бронза” – Новотроїцькому району.

На урочистій церемонії закриття змагань усіх присутніх привітав міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. Він похвалив вибір дівчат  – футбол і акцентував: цей вид спорту дано опанувати не всім. А той, хто пізнає суть гри – буде любити її  все життя. Мер подякував усім дівчатам за старання і наполегливість, майстерність і видовищну гру. Особливо були відзначені новокаховські футболістки та їхній тренер Андрій Кивнюк. За досить короткий термін занять вони змогли не лише навчитися майстерно грати, а й підкоряти все нові,  вищі й вищі вершини.  Друга сходинка турніру юних спортсменок засмутила, адже за перемогу боролись до останнього. Але у команди ще все попереду. Тож бажаємо нашим футболісткам  нових блискучих перемог!

Володимир Іванович вручив переможцям грамоти, медалі й кубки.  А наша команда в якості презенту від очільника міста отримала ще один приємний подарунок: візит до піцерії.