У новий рік з новими комп’ютерами

Новий рік – одне з найулюбленіших свят дорослих і дітей, чарівне і надзвичайне. Воно пов’язане з подарунками, на які з нетерпінням чекають діти та дорослі. А коли ці подарунки довгоочікувані, то це вже справжнє свято і подвійна радість. У переддень Нового року Новокаховський техніко-економічний ліцей та спеціалізована загальноосвітня школа №8 отримали 26 новесеньких комп’ютерів.

Колектив учнів, учителів, батьків висловлює щирі слова вдячності міському відділу освіти, безпосередньо О. Якубовій  та Т. Калініченко, які пам’ятають про нас , за турботу, за те, що в новий рік ми йдемо з вірою – наші навчальні заклади потрібні місту.

Але на цьому  новорічні дива не закінчилися. Комп’ютери  необхідно терміново доставити з м. Херсон. І тут, як у казці, коли в кожного безліч передсвяткових клопотів, запропонували свою допомогу не Діди Морози, які творять дива, а звичайні люди.

Слова вдячності адресуємо групі небайдужих до проблем освіти, відповідальних депутатів міської ради Хоменку Сергію Вікторовичу, Перетятьку Віталію Валерійовичу, Афанасьєву Олександру Івановичу за підтримку та надання   допомоги нашим навчальним закладам!

Дякуємо вам, добрі люди, нехай вас береже Господь, дає вам здоров’я, сімейного   затишку, благополуччя в Новому році.

Вітаємо Вас з Новорічними святами та світлим Різдвом Христовим!

Хай на будень і на свято буде щастя у Вас багато!

Хай живеться як у казці! З Новим роком! З новим щастям!

 

Учнівський та педагогічний колективи Новокаховського техніко-економічного ліцею

та спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8