У Новокаховській дитячій школі мистецтв відбувся обласний семінар

28 листопада на базі комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся обласний семінар для викладачів образотворчого мистецтва на тему: «Організація уроків з предмету за вибором для художніх відділень шкіл естетичного виховання». До Нової Каховки завітали понад тридцять викладачів образотворчого та майстрів народного мистецтва області.

Викладачі школи мистецтв Юлія Розенцвейг, Аксинія Рашевська та Галина Ходос презентували свої проекти робочих програм.

Так, викладач вищої категорії, член Національної спілки художників України Юлія Розенцвейг презентувала проект робочої програми на тему: «Колаж», викладач першої категорії, завідувач художнім відділом КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» Аксинія Рашевська розповіла про свою робочу програму предмету за вибором на тему: «Витинанка. Розпис. Батик», а викладач вищої категорії, директор школи Галина Ходос розкрила секрети своєї програми предмету  на тему: «Робота в матеріалі художньої кераміки».

Після цікавої та корисної інформації Галина Анатоліївна запропонувала учасникам семінару перегляд експозиції виставки робіт учнів художнього відділу школи і провела у «святую святих» – художні майстерні.

На семінарі були присутні почесні гості області – заступник директора, начальник відділу методичної роботи та мистецької освіти Комунальної установи “Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв” Херсонської обласної ради Вікторія Аль-Шахін та заступник директора Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» Херсона  Оксана Кузнецова.

По завершенню семінару Вікторія Анатоліївна щиро подякувала доповідачам за чудово проведений захід та нагородила директора школи Галину Анатоліївну Ходос подякою «за високий рівень організації та проведення методичних заходів для викладачів хореографічних відділів та викладачів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання м. Херсона та області» від директора комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради, Заслуженого працівника культури України О. М. Радової. Після церемонії нагородження учасникам семінару була запропонована запашна гаряча кава де у домашній та затишній атмосфері викладачі змогли поділитися своїми враженнями, задати питання, що цікавили їх, підвести підсумки.

Олександр Гребенюк, в.о. заступника директора з виховної роботи