У Новокаховській дитячій школі мистецтв відзначили День Гідності та Свободи

22 листопада в комунальному закладі «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся виховний захід-концерт до річниці Революції Гідності «За Україну, за її волю!».

Учні та викладачі школи дуже відповідально поставились  до цього заходу, тому концерт включав у себе різнопланові  художні номери та поетичні твори. Тут було усе: і чудовий скрипковий ансамбль «Віоліно» (керівник Єлізарова О.О.), скрипковий дует Пахолюк Анна та Мельник Єлизавета (викладач Ейсмонт О.В., концертмейстер Полякова Т.В.), і лірична бандура з твором «Місяць на небі» у виконанні Богдана Гірного (викладач Воропай Н.І.), і чудові фортепіанні твори, які заграли Вероніка Стародубцева (викладач Тишкова Н.В.) та Анастасія Юрченко (викладач Буліченко Л.О.). Хореографічний колектив «Первоцвіт» (керівник Ющенко М. А.) подарував глядачам ліричний танок «Сопілочка», учні вокально-хорового відділу Акулініна Анастасія та Данилевська Поліна (викладач Черняєва О.В.) заспівали пісні, Олексій Гасяк натхненно прочитав твір В.Баранова «Українці мої». Ведучі концерту, учні театрального класу Олексій Кисловський та Олена Одінцова, кожен раз, підводили слухача до наступного номеру завдяки глибоким віршам, а  викладачі  (Подакова Л.М., Гармаш А.В., Ейсмонт О.В., Задорожна Т.Ю.) своїми виступами зробили захід більш насиченим та допомогли згадати події від 21 листопада 2013 року.

Наприкінці директор школи Галина Ходос побажала всім присутнім у залі міцного здоров’я, злагоди у сім’ях,мирного  блакитного неба над головами та любові до своєї рідної української землі.

Олександр Гребенюк, в.о. заступника директора з виховної роботи