У Новокаховській міськраді відбулась зустріч з учасниками АТО

У тісному чоловічому колі 12 жовтня, напередодні Дня захисника України, відбулася зустріч міського голови Володимира Коваленка з мешканцями міста, які брали участь в антитерористичній операції на Сході. На «круглий стіл» також  були запрошені начальники відділів капітально будівництва Світлана Гончаренко, земельного – Таміла Ковальчук і спеціаліст відділу земельних відносин та комунальної власності Людмила Закуткіна.

На початку розмови мер привітав тих з них, хто зовсім нещодавно отримав президентську відзнаку «За участь в антитерористичній операції». Це: Андрій Дергачов, Олександр Донгаузер, Дмитро Марков, Борис Масюткін, Роман Мелих, Михайло Нечеса, Сергій Омельяненко, Євген Перекрестенко, Віталій Панахов, Андрій Тищенко, Анатолій Санін, Андрій Хлань. Усім їм міський голова вручив грошові винагороди.

Представляти Андрія Тищенка прийшла його дружина з маленьким синочком, який на запитання, де батько, відповів: «Тато поїхав на війну». Як з’ясувалося, Андрій служить зараз за контрактом неподалік від Донецька.

Як зазначив міський голова, ця зустріч є знаком поваги за  мужній вчинок, бо в наш час далеко не всі хлопці або чоловіки зважуються  присвятити себе військовій справі і стати на захист Батьківщини. І саме завдяки таким свідомим патріотам  трагедія, яка охопила Донеччину та Луганщину, на щастя, не розповсюджується далі.

Під час зустрічі розмову вели і про нову пам’ятну дошку, яка незабаром, 14 жовтня, буде встановлена на знак поваги до захисників України. Також про виділення земельних ділянок для учасників АТО, пільги, які частіше декларуються на папері, про бюджетні питання, які нерозривно пов’язані з матеріальним забезпеченням воїнів.

Не зайвим буде відзначити, що подібні зустрічі відбуваються не один раз з тієї чи іншої  нагоди, а є регулярними. Про життєві обставини багатьох з учасників міський голова знає особисто.

Спілкування завершилося спільним фото на пам’ять і з теплими побажаннями для воїнів добра, любові і щасливої долі.

Деталі читайте на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка».