У Новокаховській школі №1 відбувся екологічно-театральний форум

У школі  № 1 (директор Зуйко О.М.) значна увага приділяється формуванню у дітей та підлітків екологічного світогляду та екологічної культури, дбайливого ставлення до навколишнього середовища.  В актовій залі школи пройшов екологічно-театральний форум «Обіймемо Землю красою і любов’ю».  За його підготовку та проведення відповідали вчителі  географії Лелюшкіна Н.В. та біології Карленко О. А. У заході взяли  участь учні 5-А,Б, 6-А,Б,В, 7-Б,В класів, а також  учні старшої школи 8-А, 9-А,Б класів.

“Давайте спробуємо зазирнути в обличчя Землі, побачити як вона співає, радіє, почути, як плаче, як стогне від болю, якого їй завдають люди”, – звернулась перед початком до присутніх вчитель.

Глядачам були представлені міні театри, сценки на екологічну тематику, агітбригади, екологічні казки на новий лад, лялькові театри, а саме: «Берег лісового озера», «Ай-болить!», «Незнайко», «Ріпка», «Лісовий спецназ» та інші. Діти висвітлили проблему діяльності людини на навколишнє середовище, яке може мати найважчі наслідки не лише для природи, але і для людства в цілому. Захід мав розвивальний, виховний і пізнавальний характер. Завершився екологічний форум вправою «Коло надій», ключовими словами якої стали такі:

Очистимо Землю від бруду і скверни,

Посіємо скрізь доброти й квітів зерна!

Хай буде планета красива й зелена

Для щастя, добра і для тебе й для мене!

“Сподіваємося, що проведення таких заходів сприяє формуванню у школярів ціннісного ставлення до природи, збереження навколишнього середовища та викликають почуття патріотизму,  почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої Землі, рідного краю”, – підсумовують викладачі.