У Новокаховській школі №1 відбувся фестиваль воєнно-патріотичної творчості  

8 травня у Новокаховській ЗОШ №1 (директор Олена  Зуйко) відбувся фестиваль воєнно-патріотичної творчості «Пам’ять», присвячений Дню Перемоги.

Захід проходив у три етапи. І-ІІ етап – відбірковий тур, ІІІ етап – гала-концерт фестивалю. В конкурсі взяли участь учні 5-10 класів, які продемонстрували високий рівень підготовки до конкурсу та шанобливе ставлення до історичного минулого нашого нарроду. На гала-концерт були запрошені гості: ветеран Другої світової  війни  Катерина Михайлівна Кобічева та депутат Новокаховської міської ради Сергій Євстратов.

Разом з учнями 3-4 класів гості фестивалю з захопленням слухали  кращі музичні композиції від 5-10 класів. З здоволенням учні послухали розповіді Катерини Михайлівни про події тих часів. Присутні поздоровили шановного ветерана та подарували їй квіти і солодощі. По завершенню гала-концерту кращих учнів було нагороджено дипломами та грамотами. Дипломом І ступеня нагороджено ученицю 8-Б класу Конопацьку Єлизавету (керівник – Янішевська Л.І.). Дипломом ІІ ступеня було нагороджено дует 10-А класу Панченко Вероніка та Додрик Анастасія (кл.кер. – Комишанова Т. А.). Дипломом ІІІ ступеня було нагороджено колектив учнів 8-В класу (кл.кер. – Кудря А.А.).

День пам’яті – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилось учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм.