У Новокаховській школі №3 відбувся традиційний благодійний ярмарок

Вже кілька років поспіль у Новокаховській ЗОШ №3 напередодні   новорічних та різдвяних свят  проводять благодійний ярмарок.

За час проведення цей захід дуже полюбився як учням, так і їхнім батькам, вчителям. І з  кожним роком ярмарок у третій школі стає все масштабнішим та яскравішим.

Цього разу численні ятки зі  смаколиками розгорнулися на шкільному подвір’ї.  Як і раніше, учні презентували свої роботи, які виготовили власноруч. Переказати словами усе представлене просто неможливо. Діти та їхні  батьки постаралися на славу. Тут можна було придбати і духмяні печиво,  тістечка, і домашні пиріжки, і бублики, желе, тортики, трубочки. Словом – найрізноманітніші ласощі на будь-який смак.

На ярмарок за доброю традицією завітали гості: депутат міськради Олександр Афанасьєв, начальник відділу освіти  Оксана Якубова, представники  громадської організації ветеранів і учасників АТО «Біла стріла» Дмитро Марков, Вадим Ковальов.

Підтримати малечу та допомогти з продажем прийшли їхні батьки, дідусі, бабусі і навіть молодші братики й сестрички. Після вітальних слів гостей  господиня – директоршколи  Ірина Дубас –  оголосила довгоочікуване: «Ярмарок оголошуємо відкритим!».

І тут робота закипіла. Метушня, гамір, торги, пісні, усміхнені обличчя. Депутат Олександр Афанасьєв також допомагав дітлахам ярмаркувати і  пригощав усіх відвідувачів духмяним трав’яним чаєм. Все –  як на справжньому ярмарку. Хто був – погодиться, а решті пропонуємо переглянути фоторепортаж, який підготував кореспондент NK-online.tv.

 До речі, за словами Ірини Петрівни, частину своїх солодких виробів діти передають військовослужбовцям місцевої частини ППО, а за виручені кошти планують придбати для школи потужну акустичну колонку.