У Новокаховській школі №3 впроваджують новий державний стандарт початкової школи

Упродовж травня 2017 року Міністерство освіти і науки України провело конкурсний відбір шкіл, які виявили бажання взяти участь у пілотному впровадженні нового Державного стандарту початкової освіти в рамках реформи “Нова українська школа”.

Взяла участь у цьому конкурсі й загальноосвітня школа  №3 Новокаховської міської ради (директор І. Дубас). Серед чотирьох шкіл Херсонщини вона також була відібрана для пілотного впровадження нового Державного стандарту початкової школи в 2017/2018 навчальному році.

Аби взяти участь у відборі, керівник школи  Ірина Дубас  спільно з учителями заповнили аплікаційну форму, в якій здійснили обґрунтування участі в проекті, заповнили інформацію про пілотні класи, описали досвід інноваційної діяльності, створене освітнє середовище в закладі.

23 червня представниками Інституту модернізації змісту освіти та Державної інспекції навчальних закладів було здійснено інспектування навчального закладу на відповідність створених у ЗНЗ умов для реалізації пілоту.

Також відбулася зустріч педагогічного колективу ЗОШ №3, начальника відділу освіти О. Якубової, завідувача ММК Н. Гмизіної, методиста ММК С.  Плясецької з координатором проекту в Херсонській області Т. Комінарець, завідувачем кафедри теорії і методики дошкільної, початкової освіти й психології, кандидатом філологічних наук, доцентом.

У школі сформовано проектну команду у складі заступника директора С. Веренич  і вчителів двох перших класів –  Л. Цуркан  та О. Турбаби. Готовність надавати необхідну підтримку для реалізації проекту підтвердили усі вчителі початкових класів школи, а також учителі фізкультури, музичного мистецтва, англійської мови.

За кожною школою буде закріплений педагог-наставник, який надаватиме проектним командам методичну та інформаційну підтримку. Щомісяця проектні команди зустрічатимуться для обговорення успішних практик, викликів та пошуку творчих ідей.

Після завершення пілоту проектні команди поширюватимуть досвід змін.

 

С. Плясецька, методист ММК