У новокаховській школі №8 відбувся справжній бал

Чарівність новорічного балу змогли відчути глядачі, які завітали 19 січня до СЗОШ №8. Цей довгоочікуваний бал, який мав відбутися ще у грудні минулого року, подарував безмежне море вражень усім причетним до нього.  Схвильовані «королі і королеви» – учасники конкурсу – квапилися на бал, щоб продемонструвати свої таланти, свою красу і кмітливість, чарівність і неповторність.

Шанувальники конкурсантів, їх рідні та друзі заповнили глядацьку залу і всіляко підтримували своїх улюбленців.  За виступами конкурсантів уважно спостерігало і журі, яке мало визначити переможців у номінаціях та присудити титули «Короля» і «Королеви» новорічного балу найкращим на їх погляд учасникам. У складі журі були, голова батьківського комітету школи Олена Тиркало, депутат Новокаховської міської ради, батько трьох дітей, двоє з яких – учні СЗОШ №8 – Віталій Перетятько, завуч з виховної роботи, вчитель української мови та літератури Лариса Квітка, директор Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» Вікторія Костенкодиректор школи, вчитель англійської та французької мови Оксана Олійник. Очолив журі міський голова Володимир Коваленко.

Під час першого конкурсу відбулося знайомство з учасниками. Кожен з них намагався якомога краще розповісти про себе, свої уподобання, свою родину, захоплення. Але все це потрібно було зробити за 1 хвилину!

Першою журі і глядачі вітали Ольгу Погорєлову, яка все завжди встигає – і навчатися, і захоплюватися плетінням з бісеру, музикою,  спілкуватися з друзями.

На гітарі грає та гострим словом всіх підкорює  ще один учасник балу –  Кірісов Дмитро. За його словами, він – богатир, хоча й рукотворний, бунтар, із сильним характером, у всьому, за що береться, він – чемпіон!

«Да, я бунтарь, люблю полезную беспечность, я тот, кто ценит преданного друга и не приемлет зависти и лжи. Романтик я и шалопай немного. Ну чем я не король, жури, скажи?» – сміливо заявив про себе Дмитро.

Співати вміє захоплююче, і танцює чарівно Анжеліка  Петренко. Вона розповіла про свої таланти і принципи життя, про свою дружню родину, захоплення співами і танцями, про своїх улюблених тварин.

Королем спорту одразу проявив себе на конкурсі ще один його учасник – Ілля Костін. Він мріє про море, має багато друзів, і завжди ввічливий з дівчатами – зізнався, що дівчата – ще ті капризулі! Їм не легко догодити.

Активістка і артистка, справжня солістка. Ця дівчинка танцює і співає, усмішкою своєю всіх довкола зігріває! Ось така вона, ще одна учасниця конкурсу  – Гузь Таїсія. Вона розповіла про свою дружню родину, про друзів, захоплення спортом, танцями – 13 з 16 років свого юного життя вона танцює.

Справжня зірка, танцівниця, співає і малює, ведуча на концертах –  Валерія Торік. Зізналася, що виросла в чудовій родині, в любові і радості.

Спокійний і активний, грає на гітарі, спортсмен, знає англійську, розумний –  так розповів про себе під власний музичний супровід під гітару Валентин Нетяга. А ще зізнався – він  вірний друг і син, дарує любов одним лише поглядом, бо – Валентин. А щоб наповнюватися цією силою кохання, в його руках  – гітара. І якщо бачить обурений погляд – радить таким людям, щоб до них якомога швидше прийшов Амур.

Конкурси «Візитка», «Новорічний костюм», «Казкове запитання» об’єдналися у чарівний, яскравий, емоційний новорічний концерт – з піснями, танцями, кумедними сценками, ліричними розповідями і добрим гумором.

Конкурсанти пригадали відомих героїв казок та мультфільмів і влаштували на сцені справжній казковий карнавал, на якому були снігові королеви і чарівні принцеси, Баба Яга і Дракон, герої мультфільму «Маша і Ведмідь», імператриця та її фаворити, чарівний Художник і його яскраві Фарби.

Конкурсанти при  активній підтримці глядачів пригадували продовження відомих пісень, називали зображених на екрані казкових героїв. А також згадували, яка незвичайна квітка здатна виконати бажання, о котрій годині здійснюються дивовижні перетворення, скільки життів у Кощія Безсмертного, який казковий транспорт найбільш зручний та який казковий предмет може показати дорогу у Тридев’яте царство.

Під час конкурсу «Чарівна страва» учасники запропонували членам журі чарівні цукерки,солодкі сніжинки і торт із зображенням снігової королеви, казкові фініки, казкові напої та особливі східні солодощі. Куштуючи всі ці чарівні страви, члени журі загадували бажання, а конкурсанти обіцяли, що всі ці бажання обов’язково здійсняться. Адже у такий казковий вечір можливо все!

Виступи конкурсантів у конкурсі талантів перепліталися із бальними та східними танцями, які дарували глядачам вихованці школи. До вашої уваги – один з виступів юних танцівниць.

Після кожного змагання конкурсанти виходили на сцену, щоб почути результати голосування поважного журі і потішити глядачів.

Поки журі підводило підсумки конкурсу і визначало переможців, глядачі отримали можливість пригадати історію конкурсу. Ініціатором його проведення свого часу була Тетяна Лисенко – перший конкурс називався «Новорічний бал», а пізніше він отримав назву «Валентин та Валентина». Першими переможцями міського конкурсу стали Наталія Черняєва і Олег Фокін.

З 2004 року шкільний конкурс «Король і Королева новорічного балу» став дуже популярним  серед шкіл.

У фіналі цьогорічного конкурсу новорічною піснею присутніх привітала  організатор новорічного балу –  Оксана  Гречана.

Вражений виступами, до учасників та глядачів звернувся міський голова Володимир Коваленко. Він сказав: «Я сам попросив слова, бо занадто багато позитивних емоцій, щоб ними не поділитися. Я хочу звернутися до вас, шановні учасники, по іменам – Тая, Дмитро, Ілля, Валентин, Анжела, Оля і Валерія. Шановні мої юні друзі! Величезне задоволення отримав від того, що почув і побачив сьогодні. Молодість, талант, любов батьків, турбота вчителів – і ось вона, ця краса, на сцені.

Король і Королева – великі звання. Але я бачу, що всі ви ними вже стали. У своїх рисах характеру, уподобаннях, талантах, своєму духовному багатстві і фізичній красі. Ви вже – королі і королеви. Ви – найкращі для своїх батьків, рідних, друзів. Ви герої своєї школи. І куди б ви не пішли, ким би ви не стали – ви запам’ятаєте сьогоднішній бал. Тому що він допоміг вам проявити себе.

Бережіть пам’ять про сьогоднішній вечір. І щоб не трапилося в подальшому житті – пам’ятайте, що є люди, які бажають вам щастя, які за вас переживають і турбуються. В тому числі і я – людина, яка знає, що таке діти, онуки, сім’я, дружба і любов. Витрачайте життя на добро, цінуйте дружбу, бережіть справжні почуття, живіть щасливо. За сьогоднішній чудовий, казковий вечір велике вам спасибі».

Директор школи Оксана Олійник подякувала учасникам конкурсу за яскраві виступи: «Ми отримали велике задоволення від ваших виступів. Конкурс завершено, будуть визначені переможці. Але  в  нас немає тих, хто програв. У нас всі сьогодні – переможці».

І дійсно, всі учасники конкурсу отримали свої поважні титули. Ось вони.

Містер Талант – Ілля Костін.

Місс Чарівність – Ольга Погорєлова.

Місс Талант – Валерія Торік – наймолодша учасниця конкурсу.

Віце –Містер – Кірісов Дмитро, Віце-Місс – Анжеліка Петренко.

Королем балу став Валентин Нетяга, а Королевою – Таїсія Гузь.

Всі учасники та переможці отримали стрічки зі своїми титулами і подарунки. Вітаючи конкурсантів, міський голова Володимир Коваленко звернув увагу, що блискучі виступи на конкурсі – заслуга не лише учасників, але й творчих команд, які їх готували до виступів – в першу чергу педагогів і батьків. Тому і для них – подарунок від депутатів міської ради Наталії Марченко і Віталія Перетятька – бойлер, який забезпечить заклад гарячою водою.

Ще раз вітаємо учасників казкового новорічного балу, який відбувся у СЗОШ №8 19 січня.  Всі вони  – талановиті, гарні, яскраві, неповторні. І кожен з них – переможець. Бо став кращим у своїй номінації. А поєднання їх краси і молодості, талантів і чарівності  подарувало глядачам казковий вечір, справжню новорічну виставу, яка зігріла кожного у цей зимовий вечір світлом і чарівністю новорічної казки!

Вікторія Деркач, radionk.com.ua

Фото: СЗОШ №8