У Новокаховському садку “Журавлик” малечу вчать фінансовій грамотності

Із раннього дитинства малюк чує слова товар, гроші, магазин, праця.  Без опанування конкретних економічних уявлень неможлива реалізація таких завдань Базової програми, як соціалізація дитини, формування в неї цілісної картини світу і, зрештою, життєвої компетентності. Ознайомити дошкільника зі світом сучасної економіки можуть перш за все дорослі – батьки і вихователі – під час безпосереднього спілкування з дитиною.

З цією метою в яслах-садку №4 «Журавлик» (завідувач Тетяна Дудник) комбінованого типу Новокаховської міської ради, беручи до уваги важливість економічної освіти дошкільнят, 24 квітня  проведено музично-економічну розвагу «Муха-Цокотуха на новий лад» (музичний керівник: Гумовська С.О., головними героями якої були діти середньої групи№3 (вихователь: Гета А. В.).

В ході розваги  діти мали змогу розширити знання про ощадливість  в сім’ї, завдяки меншим витратам на речі, електрику, воду; бережливе користування різними ресурсами – власними й суспільними, витрачати з розумом та примножувати те, що маємо.

Для перегляду театралізованого дійства були запрошені батьки вихованців та діти з різних груп ясел-садка.

О. Бариш, вихователь-методист