У Новокаховському центрі реабілітації дітей-інвалідів святкували Великдень

Світлому святу Воскресіння сьогодні, 20 квітня, раділа малеча у Новокаховському центрі реабілітації дітей-інвалідів. 

Традиційно, у стінах закладу відбувся святковий ранок, приурочений до Великодня. Учасниками і творцями дійства були самі діти, яким допомагали батьки та вихователі. Малеча співала великодні пісні, розповідала вірші, кружляла у танку, що символізував настання довгоочікуваної весни.

Привітати підопічних центру на свято завітали керуючий справами виконкому Василь Акуленко, депутат міськради Юрій Власов, заступник начальника УПСЗН Олексій Левицький,  секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай. Вони побажали малюкам здоров’я,  радощів, а батькам – сил і наснаги,  Божого блгословення. Щирі слова вдячності вислова на адресу батьків, гостей,  меценатів директор центру Оксана Олексієнко.  

Як і завжди, гості завітали на захід не з пустими руками. Малеча отримала пакунки зі смаколиками. Не залишились без перезентів і дорослі. Гостям діти вручили виготовлені власноруч сувеніри у вигляді великодніх зайців, а мамам і бабусям – вітальні листівки.  До речі, напередодні заклад отримав  необхідний подарунок – посуд –  від “шефа” закладу Юрія Власова.