У Новокаховському вищому училищі відбулась декада суспільних дисциплін

З 25 листопада до  9 грудня  в Новокаховському вищому професійному училищі проводилась декада суспільних дисциплін:

  1. В конкурсі на краще визначення терміну «толерантність» та способи вирішення конфлікту перемогла група № 225. Активну учать прийняли 220, 113.
  2. В конкурсі на написання есе «Як запобігти поширенню рабства у світі» переможцями стали Токар Катерина, учениця 113 групи, Груніна Світлана, учениця 316 групи, а також з теми «Як би я боровся з корупцією» найкращим був Бенч Олег, учень групи 311.
  3. В конкурсі найтолерантніша група НВПУ І місце посіли групи 307, 215. Почесне звання «Містер Толерантність» отримав учень 311 групи Немченко Павло,  «Місіс Толерантність» – учениця групи 307 Новіцька Юлія.
  4. Групи, що прийняли найактивнішу участь в декаді – 215, 221, 217, 307, 311, 316. Найактивнішу участь прийняли викладачі Тахтуєва І. І., Львова М. М., Гребень Т. Л., Кравчук Л. Ф.
  5. Були проведені такі заходи:

– кінолекторії з тем «Волонтерський рух», «Я і закон»;

– виставки плакатів на правову тематику та до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом;

– проведені публіцистичні виставки з тем: «Правова та юридична література», «Законотворення в історії людства та права людини».

Провели декаду викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін викладач права Скочеляс О. П. та викладач історії Подольська В. В.