У “Нижньодніпровському” розробляють екологічну стежку «Місто тисячі джерел»

20 квітня співробітники НПП «Нижньодніпровський» у складі керівників відділу рекреації Сергій Шкарупа, відділу екологічної освіти Тетяна Крючкова  та провідний інженер з охорони природних екосистем  Олена Шакало відвідали Нову Каховку, де відбулася інформаційно-ділова зустріч з заступником міського голови Володимиром Сироваткою. 

На зустрічі були присутні директор музею історії Віктор Васильєв, директор Парку культури та відпочинку Ніна Іванова, начальник екологічної інспекції Олександр Лимар , в.о директора центра спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» Лариса Нікітіна, спеціаліст відділу освіти Вікторія Костенко та інші.

В ході зустрічі були проведені переговори щодо подальшого укладання договорів про співпрацю шкільних та позашкільних освітніх закладів та НПП «Нижньодніпровський», внесено пропозицію про розробку тематики роботи екологічних гуртків та проектів екскурсійних маршрутів. Обговорювалися питання щодо організації водно-туристичних маршрутів по плавням Дніпра (в межах території міської ради Нової Каховки) та використання рекреаційних можливостей острову Козацький.

Також відбулось ознайомлення з об’єктами та територіями Нової Каховки, на яких плануються розробки екологічної стежки «Місто тисячі джерел».