У Новокаховській школі №8 відзначили День Збройних сил України

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

Для майбутніх захисників-воїнів,  які готуються до служби у Збройних Силах України,  вчитель предмета «Захист Вітчизни» Михайло  Карпюк  та педагог-організатор Оксана Гречана   провели  «Спортивні  ігри». Участь взяли  юнаки 11 класів  та  команда місцевої військової частини: Олександр Броннік, Микола Ковальчук, Ляшенко Олександр, Григорій Дяченко, Віталій Ткачик.

Склад журі був теж особливий: директор школи Оксана Олійник, депутати міської ради Наталія Марченко, Віталій Перетятько, заступник директора з виховної роботи Лариса Квітка, а також представники учнівського самоврядування.

Демонстрували  морально-вольові  якості: силу волі,  наполегливість, рішучість,  упевненість, взаємопідтримку.

 У підсумку, перемога на боці юнаків 11 класу, але всі учасники  проведених заходів  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі , прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до  трагедій Вітчизни й народу.

Лариса Квітка, заступник директора з виховної роботи