У п’ятий змагальний день Паралімпіади українці продовжили здобувати нагороди та дивувати світ

rio-de-janeiro-004-minУкраїнські паралімпійці не втомлюються перемагати та встановлювати рекорди. Про це, зокрема, повідомляє на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, який перебуває у Ріо.

Зокрема, пан Сушкевич розповів про досягнення української збірної та патріотичний дух, який панує серед паралімпійців:

“Щойно завершений п’ятий день Паралімпіади…Завершений креативно перемогою у футбольному матчі Україна-Бразилія. Важкий, гострий, але, на мою думку, яскравий і досить технічний матч. Україна перемогла у футболі на території найфутбольнішої країни світу. Класно!!!

Вразила енергетика одного із неформальних лідерів команди Тараса Дутка, який після матчу підійшов до трибуни з невеличкою групою паралімпійців і від душі голосно щиро не крикнув, а видихнув на повні груди:” Слава Україні!” І ще тричі прокричав: “Слава! Слава!..”

А ще вражає перемога сьогоднішнього дня двох наших фехтувальників – Антона Дацка та Андрія Демчука, які сьогодні впевнено і безсумнівно своїми шаблями здобули дві золоті перемоги для України. А останні 12 років на Паралімпіадах ми не мали жодного золота…Значима перемога українських шаблістів!!!

А ще звично і традиційно сьогодні, у п’ятий день змагань, паралімпійці встановили 4 рекорди світу, 1 рекорд Європи та 3 паралімпійські рекорди. Загалом – 12 рекордів світу за 5 днів змагань, 5 рекордів Європи та 10 паралімпійських рекордів!..

За день – 12 медалей: 4 золоті, 6 срібних та 2 бронзові нагороди.

Великій Британії важко утримати друге місце на Паралімпіаді в Ріо, адже протягом п’ятого дня наша команда кілька разів виходила на друге місце, випереджаючи батьківщину паралімпійського руху!..
Підсумок п’ятого дня в Ріо: 22 золоті, 19 срібних та 20 бронзових нагород!!!”