У Парижі вшанували пам’ять жертв Голодомору, полеглих героїв Революції Гідності й АТО, та загиблих під час терактів у Франції

ПарижВчора, 22 листопада, під Тріумфальною аркою в Парижі українці Франції вшанували пам’ять жертв Голодомору, а також героїв, які віддали свої життя за свободу під час Революції Гідності, та загиблих у наслідок терактів у Франції 13 листопада парижан. Про це повідомляється на офіційній сторінці Посольства України у Франції в соціальній мережі Facebook.

Також зазначається, що під Тріумфальною аркою в Парижі з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору, а також українців, які віддали свої життя за свободу під час Революції Гідності, та загиблих під час терактів у Франції лунав Гімн України.

Окрім того, Посольство повідомило: “У Соборі Паризької Божої Матері відбулася літургія за жертвами Голодомору, а також героями, які віддали свої життя за свободу України під час Революції Гідності та у боях на Сході України. Також згадали загиблих у наслідок терактів 13 листопада парижан. Вічна пам’ять!”