У перший клас – у п’яту школу

Початкова школа – це країна дзвінкого сміху, щасливих сяючих очей, перших радощів, відкриттів. Початкова школа – це фундамент шкільної освіти, від якого залежать знання і успіхи дитини в майбутньому житті.

22 березня в приміщенні Будинку культури Таврійська відбулися збори майбутніх першокласників ЗОШ № 5 та їх батьків.

Директор школи Віктор Нестерович щиро привітав батьків та дошкільнят, запевнив їх у тому, що колектив школи зуміє забезпечити всебічний розвиток кожної дитини, розповів про те, чим нині живе школа.

Заступник директора з НВР Світлана Плясецька ознайомила присутніх з  тим, що чекає майбутніх першокласників у Новій українській школі з вересня 2018 року, змотивувала необхідність відповідального ставлення батьків до різнопланової підготовки власної дитини до навчання в школі, а також представила вчителів, які будуть працювати в перших класах у 2018-2019 н.р., – Людмилу Миколаївну Зюзь та Олену Миколаївну Шевченко.

Хто може найкраще розповісти про вчителів, як не їхні учні. Тож майбутніх першокласників прийшли привітати цьогорічні випускники початкової школи. Чудовий виступ підготували учні перших класів, веселі гуморески декламували Кривіцька Марія, учениця 2-А класу, та Григорчук Аріна, учениця 3-А класу, запальний танок «Веселі черевички» продемонстрували учні 2-А класу. Ну і як же без візитної картки п’ятої школи – виступу козачат! Початківці подарували справжнє свято майбутнім першачкам та їхнім батькам.

Наступні класні збори для батьків майбутніх першокласників відбудуться в квітні, а з 4 до 15 червня в закладі працюватиме Школа майбутнього першокласника.

Ця зустріч стала тим першим місточком для реалізації наступності між дошкільною та початковою освітою, цінним важелем педагогічної взаємодії з батьками.