У початковій ланці та дошкільному закладі НВК №2 пройшли осінні свята

svyato-u-dnz_1

Останній тиждень напередодні осінніх канікул у початковій ланці та дошкільному закладі НВК №2 був жвавим та насиченим. В ці дні тут  відбулися осінні свята, ярмарки, козацькі забави.

13 жовтня 2-А клас (класовод Парфьонова Г.В.) запросив гостей на осінній ярмарок. Веселе свято із піснями, віршами, танцями, іграми познайомило дітей із традиціями українського ярмаркування. І кого на цьому ярмарку тільки не було: веселі овочі та фрукти, продавці різного краму, іронічні куми з корівкою та поросятами, дресировані циркові тварини, майстерні акробати та загадкові циганки. Після свята  другокласники перетворилися на справжніх продавців, що усім бажаючим пропонували домашню випічку та власноруч виготовлені сувеніри. Свято подарувало багато приємних емоцій учасникам і гостям. Веселі ярмарки пройшли також і у 2 –Б та 2 – В класах.

kozaki-2

19 жовтня 2016 року, з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва серед хлопчаків 4х класів (класоводи Новохацька Т.В., Філь Н.А.. Ларцова В.В.) відбулося спортивно – розважальне свято «Козацькому роду нема переводу!» Хлопці – представники трьох козацьких куренів мірялися силою, рівновагою, проявили себе у спритності та кмітливості.  Юні козачата змагалися на краще виконання козацької пісні, а прекрасний настрій вболівальникам і гостям свята подарували своїми запальними українськими таночками. Свято вдалося на славу!

yarmarok-2-a-3

20 жовтня між учнями 3 – Б та 3 – В класів (класоводи Зайцева Н.О. та  Доманська К.А.) пройшли змагання під назвою «Барви осені». У веселих та різноманітних конкурсах діти виявили художні здібності, проявили творчість у створенні квіткових композицій, помірялися силою та показали свою спритність у спортивних змаганнях.

Діти дошкільних груп зустріли Осінь-чарівницю, яка принесла їм багато ігор, забав та  своїх дарів. Свято пройшло у піднесеному настрою, з українськими народними іграми таночками та найгарнішими піснями.

Всі без винятку залишилися задоволеними такими чудовими заходами.

Заступник директора з НВР Кюрчевська І.К.