У Польщу проривалися заробітчани з Нової Каховки та Львова

Дільничному інспектору прикордонної служби пильні громадяни повідомили про невідомого чоловіка, який перебував у селі Бикові Мостиського району, що на Львівщині, та згодом попрямував у бік кордону.

Завдяки вчасно наданій інформації, через короткий час порушника було виявлено групою реагування прикордонників. Про це повідомив 17 серпня власкорові IA ZIK речник Мостиського прикордонного загону Іван Галкін.

З його слів, затриманим виявився безпритульний чоловік, без жодних документів, за його словами, 1955 року народження, родом з міста Нова Каховка. Також затриманий повідомив прикордонникам, що у Польщу прямує з метою працевлаштування.

«Водоночас співробітники цього ж відділу затримали чергового заробітчанина, який теж намагався незаконно перетнути кордон. Чоловік – родом зі Львова, 1972 року народження, без документів, пояснив, що певний час перебував на роботі у Польщі, однак нещодавно в Україні втратив документи і в такий спосіб вирішив повернутися на роботу за кордоном.

Цих громадян затримано в адміністративному порядку – до з’ясування особи правопорушника: у подальшому рішення про притягнення їх до відповідальності за спробу незаконного порушення державного кордону України прийме суд», – інформує IA ZIK речник Мостиського прикордонного загону Іван Галкін.