У Раді визначили схему фінансування профтехосвіти

ПТО1Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому у першому читанні законопроекти у редакції Комітету ВР з питань науки і освіти щодо змін фінансування професійно-технічної освіти. Про це повідомила голова парламентського Комітету з питань науки Лілія Гриневич.

За словами Гриневич, реалізація положень ухвалених законопроектів дозволить забезпечити збереження та розвиток професійно-технічних навчальних закладів.

“Фінансування закладів ПТО здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам”, – зазначила Лілія Гриневич.
Вона також зауважила, що законопроекти направлені на забезпечення ринка праці кваліфікованими кадрами, перепідготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів та кваліфікованих робітників, професійне навчання незайнятого населення, працюючих робітників та керівників середньої ланки управління із урахуванням потреб регіонів.

Джерело: “Освіта.ua”