У Росії, на озері Байкал ймовірно загинув Віктор Янукович-молодший (оновлено)

Янукович-молодшийВ першій половині дня 22 березня 2015 року низка українських ЗМІ з посиланням на джерела в оточенні екс-президента Віктора Януковича заявила про загибель його молодшого сина. Зокрема, про це пише видання LB.ua.

Згідно з різними повідомленнями, існувало декілька версій загибелі: від невдалої риболовлі на крихкому льоді до падіння автомобіля з мосту.

Разом з тим, найбільш вірогідно, що екс-нардеп брав участь у спортивних заходах на озері Байкал, коли мікроавтобус “Фольксваген”, в якому крім нього знаходилися ще 5 осіб, провалився під лід. Врятуватися вдалося всім, крім Віктора Януковича-молодшого.

Російська сторона, в свою чергу, підтвердила факт трагедії на Байкалі, проте заявила, що загиблим виявився Віктор Давидов, якому так само як і колишньому нардепу 33 роки. Варто зауважити, що прізвище бабусі Януковича-молодшого по материнській лінії саме Давидова.

Згодом на сторінці прес-служби народного депутата України Нестора Шуфрича у мережі Facebook з’явилась інформація, що підтверджує загибель сина колишнього президента України. Зокрема, в повідомленні зазначається: “Трагічно загинув Віктор Вікторович Янукович. Загинув так, як жив, – за кермом автомобіля.” Також нардеп висловив співчуття дружині загиблого Ользі, сину, батькам, рідним та близьким.

ОНОВЛЕННЯ

Пізніше ввечері інформацію про загибель Януковича-молодшого підтвердив народний депутат Антон Геращенко. Про це він також написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Нардеп описав подробиці трагедії, а також розповів, що син колишнього президента був людиною доброю і м’якою та навіть виступав проти силового розгону Майдану.

Нагадаємо, Віктор Вікторович Янукович був народним депутатом України V і VI скликань (обирався від Партії регіонів). Був відомий своєю пристрастю до автомобілів, брав участь в ралі, обіймав посаду Першого віце-президента Автомобільної Федерації України. Майстер спорту в категорії “Автомобільний спорт”. За час президентства батька він зібрав величезний автопарк ексклюзивних і дорогих авто. Після революції Гідності та повалення режиму колишнього президента Януковича, Віктор Вікторович втік разом з іншими членами родини до Росії, де проживав до описаної події.