У садках Нової Каховки розпочались новорічні ранки

Новий рік – одне з небагатьох свят, що об’єднує всіх людей без винятку.  На нього чекають  мов на справжнє на диво, з надією на краще, з вірою у здійсненя мрій.

З 19 грудня у Новокаховському  садку №5 «Казка» комбінованого типу (завідувач Ясентюк С. І.) розпочалися новорічні  ранки, на які так довго чекали малюки.

20 грудня в середній групі №2 «Каченятко» (вихователі Вікторенко Т. Г. та Грушковська Т. В.) відбулося захоплююче та яскраве  костюмоване дійство. Діти із захватом та неабияким ентузіазмом  допомагали Щенячому патрулю визволяти Діда Мороза із полону Вогняної королеви. Наприкінці казкової пригоди  дітвора, подолавши всі перешкоди, отримала подарунки від доброго Дідуся Мороза.

Присутні на святі родини привітав міський голова Володимир Коваленко, який  впродовж всього новорічного ранку завзято підтримував малечу та допомагав їм.

Він побажав усім міцного здоров’я, святкового настрою, здійснення  всіх мрій. А за  винахідливість, кмітливість та гарний настрій Володимир Іванович вручив кожному малюкові солодкий дарунок.