У садку «Черемушки» відбувся тиждень захисту дітей

16 – 20 квітня в дошкільному навчальному закладі ясла-садок № 8 Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З. М.) відбувся весняний тематичний «Тиждень захисту дітей».

Його головна мета – поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров`я під час НС.

Вся робота була спланована і проведена відповідно віку дітей та тематичних днів: «Дитина і природа», «Будь обережним в побуті!», «Дитина і вулиця», «День здоровۥя», «Захисти себе сам».

Протягом цих днів педагоги закладу разом з дітьми у цікавих, ігрових формах роботи у вигляді бесід, інтегрованих занять з переглядом відеоматеріалів, дидактичних та сюжетно-рольових ігор, екскурсій-подорожей, театралізації, спортивних  розваг, закріпили навички поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Як підсумок «Тижня безпеки» було проведено комплексно – об’єктивне тренування з пожежної тематики по евакуації вихованців та дорослих «Увага небезпека!» в укриття  захисної споруди. Доцільно відмітити, що діти мають на належному рівні практичні навички реагування на сигнал та евакуацію в підвальне приміщення. Відповідно до віку мають поняття про небезпеку і безпеку, про те, що від нас самих залежить наше життя.

Гарним підсумком тижня стали змагання «Спритні рятівники» за участю вихованців старших груп. Дошкільнята знаходили вихід із небезпечних ситуацій, змагалися в швидкості, спритності, вмінні орієнтуватися на місцевості. Діти закріпили правила пожежної безпеки, пригадали номери екстрених викликів, вправлялися в наданні першої медичної допомоги.

В кожній групі була оформлена виставка дитячих робіт з теми «Бережіть своє життя».

«Позитивні емоції, веселі ігри, добрі справи, приємне спілкування викликали і закріпили у світовідчутті дітей культ радості буття, дивовижної краси навколишнього світу, беззаперечної цінності життя на Землі і необхідність усіляко його берегти», – підсумували вихователі.