У садку “Івонька” на День дошкілля батьки помінялись ролями з вихователями

27 вересня в ДНЗ я/с № 18 «Івонька», що в Центральній  Основі (завідувач С. Шулежко), відбулась ціла низка заходів, присвячених Дню дошкілля. Головним же, свого роду експериментом, став «День порозуміння»: вихователі груп № 9, 7 (логопедична), 4, 6, 2 , 8 запропонували батькам помінятися на  один день місцями.

Напередодні «вихователі – батьки» ознайомилися з режимними моментами, календарним планом роботи на день та  записали свої очікування від подальшої роботи в групах. 27 вересня під пильним оком вихователів груп, робота почалася:

Гр. №4 Фіночок Аліна та Роговська Олена проводили заняття з математики.

Гр. №6 Штефаніке Марія, Хрестова Олена розвивали мовлення дітей.

Гр. №2 Белькова Олена, Литвиненко Ірина проводили заняття з природознавства та розвитку мовлення.

Гр. № 7 Масюткіна Надія, Чмихова Яна, Хромичка Катерина проводили заняття з фізичного виховання та малювання нетрадиційними методиками за казкою «Колосок».

Гр. №8 Голер Наталі випало  найважче – провести заняття з економіки.

День був джуе цікавим та насиченим. По завершенню експерименту  методист  садочку В. Камінська зібрала  батьків у дружньому колі, зробила аналіз «Дня порозуміння» по кожній групі, та надала можливість  мамам поділитися враженнями та очікуваними результатами роботи. Тож у День дошкілля батьки в повній мірі відчули і зрозуміли скільки праці, зусиль та натхнення вимагає професія вихователя.