У школах Нової Каховки і дитячих садках продовжено карантин

 Сьогодні, 28 грудня, у Новій Каховці відбулось чергове засідання  міської комісії  з питань ТЕБ та НС, в ході якого було ухвалено рішення продовжити карантин у навчальних закладах міста до 3 січня.

Як зазначила начальник відділу освіти Оксана Якубова, загальноосвітні навчальні заклади йдуть на канікули за графіком, жодних змін не відбудеться. До занять школярі повернуться 16 січня. Що стосується дошкільних навчальних закладів, то в разі відсутності загострення ситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ, вони запрацюють після завершення карантину – 3 січня.

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Голови міської комісії з питань ТЕБ та НС

від 28.12.2016 року № 22

м. Нова Каховка

Про продовження карантину

  З метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРВІ серед населення міста для координації діяльності органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, підприємств, організацій, установ із питань проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів та згідно рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС протокол № 14  від 28.12.2016 року :

  1. Відділу освіти міської ради , керівникам вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, професійно-технічних навчальних закладів, відділу культури і туризму, відділу у справах сім’ї , молоді, фізичної культури та спорту :

1.1. Призупинити навчальний процес у дошкільних, шкільних та інших учбових закладах міста, закладах культури та спорту.

                                                             Термін – з 29.12.16 по 03.01.16

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління з питань НС та ЦЗН міської ради Бараніченко О.І.

Голова комісії                                                                                С.П. Давидюк