У школах Нової Каховки пролунав останній дзвоник

Наприкінці травня, коли різнобарв’ям нас зоворожують чарівні квіти а слух милує дзвінкий пташиний спів, лагідний весняний вітер приносить свято Останнього дзвоника. Сьогодні, 25 травня, він пролунав в усіх 14 школах Нової Каховки і сповістив усіх про довгоочікувані літні канікули!

У всіх закладах  відбулись традиційні урочистості  та святкові заходи. На одному з таких, у школі №6, побував і кореспондент  «НК onlіne».

Привітати учнів сюди завітали міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу освіти Оксана Якубова, депутат міської ради Володимир Власенко, директор КП “Основа” Олександр Чечин, голова профспілкового комітету  ПАТ “ДМК “Таврія”  Альвіна Легутенко.

Вони побажали педагогам та їхнім підопічним гарного відпочинку,  а випускникам – здійснення мрій, правильного вибору професії та успішної самореалізації.

“Шоста школа – особлива. За місцем розташування, атмосферою,  багатьма іншими критеріями. Тут що не вчитель – то талант, що не дитина – то знахідка, – сказав, вітаючи присутніх мер. – Особлива за тією  любов’ю, повагою до Батьківщини, людей, яку змалечку, мов зернята, сіють педагоги у чисті душі малюків. Дорогі випускники, пам’ятайте про це. І про тих людей, які, вкладаючи  у свою справу душу, подарували вам перепустки у дорослий світ. Нехай доля кожного з вас буде щасливою! І нехай усі стежки завжди повертають вас до рідної домівки і школи!”.

Теплі й щирі вітання пролунали на адресу школярів, батьків, випускників, гостей  від директора навчального закладу Людмили Гайсенюк.

Багато було сказано теплих слів в адресу вчителів, які своєю щоденною працею навчили  вихованців здобувати перемоги у шкільному житті, долати труднощі та перешкоди.  Не менше  привітань, а також мудрих настанов і порад  пролунало на адресу випускників та їхніх батьків.

Радість та смуток переповнювали серця серця цьогорічних випускників, для яких шкільний дзвоник продзвенів  востаннє.

Традиційно, щирими словами та символічними подарунками привітали випускників наймолодші учні-першокласники.

А під завісу   свята – традиційний прощальний вальс,  запуск у небо білих голубів та передача символічного “вогню знань і мудрості”, який вже колишні учні передали тим школярам, які завершили 10-й клас і в новому навчальному році будуть з гордістю носити звання випускників 2019 року.

Ще один навчальний рік позаду.  У Новій Каховці він завершився для 6 тисяч  724 учнів. У когось попереду яскраві канікули, а для  випускників після проходження останнього ЗНО   починається шлях у доросле, самостійне життя. Тож зичимо усім школярам корисного та незабутнього відпочинку, вчителям – наснаги, а випускникам – вдалих вступних іспитів та успіхів на подальшому шляху!