У школі №1 відбувся пізнавальний тематичний тиждень, приурочений до Дня води

22 березня в загальноосвітній школі №1 був проведений єдиний тематичний день, присвячений Міжнародному Дню води.

Протягом дня  в усіх класах проходили еко-уроки, уроки-тренінги,  захисти проектів, квести, вікторини на тему води. Учні знайомилися з цікавими фактами про воду, її значенням в житті людини. На уроках математики діти  розв’язували задачі, пов’язані з молекулярною кухнею, розраховували норми вмісту хлору в басейнах.  На уроках іноземної мови  складали ментальні карти та обговорювали в групах екологічні проблеми сучасності.  На уроках інформатики  вчилися створювати  програми для відкриття та закриття шлюзів на ГЕС. На уроках історії захищали проекти «Вода і стихійні лиха», природознавства  – знайомилися з інтерактивною казкою «Пригоди краплинки».

Учні брали участь у водному детективі,  складанні аква-словнику.  Для молодших  школярів  були організовані  вікторина «Збережемо воду» та цікаві  досліди. Незвичний урок української мови в 6-Б класі був проведений на березі Дніпра (вчителі Данилова О., Романович І.)  Панченко Вероніка (10 клас) презентувала учням школи власну дослідницьку роботу «Екологічні проблеми підземних джерел на прикладі водоспадів маєтку  Трубецького с. Козацьке».

Учні 6-А класу (кл. керівник Карленко О.) та 7-б класу (кл. керівник Постна Д.) здійснили екскурсію на підприємство «Північно-кримський  канал».

Вчителі першої школи  переконані: подібні заходи сприяють розвитку світогляду, ерудиції та екологічного мислення сучасних школярів.