У школі №10 відбулося засідання педради. Основні теми обговорення

26 березня у школі № 10 Новокаховської міської ради відбулося  засідання педагогічної  ради «Результати педагогічного, психологічного впливів  на учасників  виховного процесу за результатами роботи над проблемою», – повідомляє  адміністрація закладу.

Серед обговорюваних питань: розгалуженість видів соціальної діяльності школярів; зміст діяльності органів учнівського самоврядування; співпраця з органами місцевого самоврядування; створення учнівських трудових, економічних та інших об’єднань; підвищення рівня готовності батьків до створення умов соціалізації дитини (форми проведення); співпраця з правоохоронними та правозахисними службами, організаціями,  недержавними громадськими об’єднаннями,  фондами.

Також мова йшла про  здійснення заходів з метою попередження асоціальних проявів поведінки дітей і молоді в соціальному середовищі; моніторингові дослідження щодо соціалізації особистості учнів за 5  років, рівень сформованості та конкурентно-спроможності особистості випускника школи, риси конкурентно-спроможної особистості. Присутні обговорили основні аспекти  соціалізації випускника школи, переглянули  узагальнену презентацію досвіду роботи школи з науково-методичної проблеми.

Педагогічною радою було ухвалено рішення спрямувати роботу педагогічного колективу в наступному навчальному році на соціалізацію учнів та профорієнтаційну роботу школярів.