У школі №7 прикрасили “Пасхальне дерево”

Щороку перед Великоднем у  школі №7 (директор Лілія Грішагіна) «розцвітає» незвичайне «Пасхальне дерево». Прикрашене барвистими писанками, горить воно яскравим вогником, приваблюючи до себе школярів, учителів, батьків. В акції «Прикрась пасхальне дерево» взяли  участь учні  1-11 класів, які з задоволенням реалізували власні творчі здібності та талант з декоративно-прикладного мистецтва.

Мета акції  – відродження та збереження традицій святкування Великодня, формування вміння виготовляти писанки з різних матеріалів і в різних техніках, розвиток творчої уяви, фантазії, інтересу до народної творчості, виховання бережливого ставлення, бажання продовжувати традиції українського народу.

Учні школи взяли активну участь у міській акції «Пасхальне дерево», гарною традицією стало прикрашення  «Пасхального дерева» на території Свято-Казанського храму (настоятель храму протоієрей Бабіч Василь Іванович)  у Таврійську.

Учні, учителі, батьки ЗОШ №7 вітають всіх   вас з дивним, теплим, чудовим днем – святом святої Пасхи! Нехай ваші душі, як і сьогоднішня весна, вдихнуть пасхальне тепло і відродяться чистими, теплими, радісними!