У школі №7 відбувся психолого-педагогічний семінар

Вважається, що розвиток емоційного інтелекту підвищує ефективність людини в різних соціальних сферах і здатність відчувати себе щасливою. Щасливий вчитель виховує щасливих учнів. Безперечно, вчитель – послідовник гуманної педагогіки –  повинен мати високий рівень емоційного інтелекту, щоб якнайкраще розуміти своїх вихованців та давати їм можливість точніше розкривати свій потенціал.

У рамках дослідно-експериментальної роботи в ЗОШ №7 (директор – Л. Грішагіна) 9 лютого було проведено психолого-педагогічний семінар « Світ емоцій, або мій емоційний інтелект».  Організатор заходу – психолог школи Тетяна Лемешева –  познайомила  вчителів з поняттям емоційного інтелекту та надала можливість розширити діапазон своїх емоцій. У практичній частині семінару, яка пройшла у формі тренінгу,  Тетяна Євгеніївна запропонувала педагогам скласти свою абетку емоцій, спробувати оцінювати емоційний стан інших людей та знайти емоційний ресурс виходу із життєвих ситуацій.

 Завдяки цьому заходу педагоги усвідомили, що розвиток емоційного інтелекту – це  розвиток самосвідомості, навичок усвідомлення своїх і чужих емоцій, вміння керувати своїми і чужими емоціями й ефективно взаємодіяти з людьми. А сенс розвитку емоційного інтелекту полягає в тому, щоб вибудовувати конструктивні стосунки і досягати успіху в своїх справах.

                                                                          Адміністрація школи