У школі №7 відбувся тиждень німецької мови

З 18 по 22 вересня в ЗОШ №7 (директор Л. Грішагіна) проходив тиждень німецької мови, який присвячено Року німецької мови в Україні.

Його метою було удосконалення знань, вмінь та навичок здобутих на уроках, розширення світогляду та ерудиції учнів, розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові і поваги до своєї Батьківщини та країни мова якої вивчається.

Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учитель німецької мови В.  Рипенко  познайомила учнів з планом роботи та пояснила мету проведення цього заходу.

Впродовж кількох днів у стінах школи відбулась низка цікавих заходів, спрямована на виховання інтересу до навчання німецької мови: виставка стіннівок «Німеччина презентує себе», вікторина «Урожай знань», декламування віршів на німецькій мові, «Свято алфавіту», «Herbstfest». Для п’ятикласників було організовано перегляд мультфільмів на німецькій мові. У школі лунали народні, дитячі та сучасні німецькі пісні. Приємно було бачити веселі обличчя дітей, які під час дійства, не тільки отримали велике задоволення від спілкування німецькою мовою, а й долучились до культури, звичаїв та традицій Німеччини.

Є. Солоненко, заступник директора з навчально-виховної роботи