У школі №8 відзначили День учителя

30  вересня  у Новокаховській  СЗОШ№8  було по-святковому урочисто й  гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали  педагогів школи, щоб привітати їх з професійним святом – Днем учителя.

Пахощі осінніх  квітів, дитячі усмішки  у  шкільному фойє створювали особливу атмосферу цього дня. Голосне учнівське  «Вітаємо!» звучало часто  й щиро. Багато гарних слів – привітань було сказано дітьми на адресу педагогів.

А по обіді в актовій залі на святкове шоу  «ENERGY. SMILE»  зібрався весь педагогічний колектив, ветерани школи, а також  депутати міської ради (у минулому випускники СЗОШ №8 ) Віталій Перетятько та  Наталія Марченко.
В актовій залі перед концертом старшокласники  дуже хвилювалися, адже для багатьох вихід на  шкільну «велику сцену» був вперше. Гарні пісні, танці та кумедні сценки зі шкільного життя  змушували глядачів  усміхатися й гучно аплодувати артистам, підбадьорюючи їх.  А родзинкою свята став фінальний запальний танець від учителів . Голосним оплескам, веселим  усмішкам не було меж…

Свято минуло, залишивши відчуття  радості, любові, спілкування  та єднання двох найважливіших шкільних ланок – педагогів і  учнів, а також їх сердець.


Лариса Квітка, заступник директора з виховної роботи