У школі №8 вшанували  пам’ять героїв Крут

29 січня 99 – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. 

До річниці бою під Крутами в  СЗОШ№8 у 11 класі пройшов історичний урок «Пам’ятаємо Крути. Крути як відродження українства». Вчитель історії Ірина  Карюхіна розповіла про ті жахливі часи, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути.       Класними керівниками 5-11 класів проведено виховні бесіди на тему: «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року», “Крути – символ національної честі і військової доблесті” «Ми пам’ятаємо…», «Заповіт юних стрільців, які впали під Крутами», «Пам’яті героїв Крут». У шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «У думці – знову тліє бій у Крутах». Лекцію «Крути – за славу і честь України» прочитав для учнів 10-А класу волонтер міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Кирило Маркуца.

Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнівпочуття  патріотизму, виховувати власну національну гідність,  гордість засвою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять пронаших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смертьбуде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину..

Лариса Квітка