У школі-інтернаті відзначили День ЗСУ

В Україні сьогодні, 6 грудня, відзначають 24-у річницю утворення національної армії – Збройних сил України (ЗСУ).

У навчальних закладах Нової Каховки у переддень свята проходили виховні години, урочисті лінійки, спортивні змагання і т. п.PC044790

Особливим видалося свято у школі-інтернаті №1, яке цього року тут вирішили відзначити  у новому форматі. Учні 1-9 класів, сформувавши відповідні команди,  взяли участь у конкурсі стройової підготовки та патріотичної пісні. Неозброєним оком було видно: діти поставилися до заходу відповідально, щиро, з  особливим, притаманним  дітям, ентузіазмом. І їх зусилля не були марними.

Привітали дітлахів  почесні гості: начальник Новокаховського відділу поліції Віталій Немерець, інспектори поліції Катерина Мартиненко, Лілія Ющенко, старший лейтенант Сергій Андрющенко, капітан Ярослав Гаращенко, начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко та інші.PC044937

Номери, старанно підготовані учнями, оцінювало журі, до складу якого увійшли гості та викладачі закладу.

За підсумками перемогу здобули восьмикласники. Та жодна з команд не залишилася без відзнаки та нагороди. Директор школи Ірина Павлова привітала усіх учасників та  висловила надію на те, що наступного року ця традиція буде мати продовження. Ярослав Гаращенко окрім вітальних слів, продемонтсрував майбутнім захисникам деякі прийоми самозахисту.

Вихованці інтернату  ще порадували присутніх   своїми художніми номерами, підготованими до свята. Найменші дітлахи подарували на згадку гостям виготовлені власноруч подаруночки. Поліція міста пригостила учнів солодощами. А на завершення, як і належить, спільне фото на згадку.
PC044801 PC044836 PC044917
PC044968 PC045005