У січні платники податків Херсонщини збагатили бюджети на 224 млн. грн.

Упродовж січня 2018 року від доходів жителів таврійського краю до бюджетів усіх рівнів надійшло 224 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО).

Порівняно з відповідним періодом минулого року ця сума зросла більше, ніж на 55 млн. гривень, повідомляє прес-служба ГУ ДФС.

Із загальної суми понад 166 млн. грн. зібрано до місцевого бюджету Херсонщини. Приріст цьогорічних надходжень податку в порівнянні з січнем минулого року складає 41,6 млн. гривень.

Найактивніше скарбниці місцевих громад наповнювали платники  Херсонської ОДПІ. У першому місяці цього року суб’єкти господарювання та громадяни перерахували – 111 млн. грн., із них 79 млн. грн. – бізнесмени та жителі м. Херсона.

Платники, які перебувають на обліку в Новокаховській ОДПІ, перерахували до місцевої казни 40,5 млн. грн. ПДФО, а Генічеської – 14,7 млн. гривень.

У січні цього року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зростання надходжень ПДФО відстежується по всім місцевим бюджетам у розрізі міст та районів, окрім Горностаївського та Каланчацького районів. Завдяки ініціативі та контролю громад, усі інші райони Херсонщини демонструють збільшення надходжень цього податку, починаючи від 27 відс. – у Олешківському районі і до 84 відс. – у Верхньорогачицькому.