У січні відпочиватимемо 11 днів, а Різдво святкуватимемо двічі

Кабінет міністрів встановив два додаткових вихідних  на новорічні свята в 2017 році,  – пише з посиланням на сайт уряду «ZN.UA».

Так, оскільки Новий рік 1 січня випадає на неділю, то додатковим вихідним буде понеділок, 2 січня. Різдво Христове 7 січня припадає на суботу, відповідно, ще одним вихідним буде 9 січня (понеділок). Таким чином, на Новий рік українці будуть відпочивати три дні поспіль (31 грудня, а також 1-2 січня), як і на Різдво – 7-9 січня.

В цілому в січні громадяни отримають 11 вихідних з урахуванням звичайних уікендів. “Розпорядження має рекомендаційний характер, рішення про перенесення робочих днів приймається роботодавцем самостійно шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа”, – наголошується в постанові.

Також у Верховній Раді готується проект встановлення нового вихідного дня, яким може стати 25 грудня – Різдво за Григоріанським календарем. Зокрема про це на своїй сторінці в Facebook заявила народний депутат від «Самопомочі» Ірина Подоляк. Слід додати, що цим законопроектом не скасовується офіційний вихідний день 7 січня, а лише пропонується додатковий вихідний.