У Скадовську розпочалась підготовка до туристичного сезону

«Скадовщина має шанс стати популярним курортом, зважаючи на те, що розвивається внутрішній туризм та статус державного курорту – це потрібно використовувати для промоції. Якщо 5% українців знає про Скадовськ, то це вже добре, але цього недостатньо. Треба працювати над іміджем міста, як, наприклад, курорт Трускавець, який доволі відомий», – розповіла Анна Романова та порекомендувала організовувати прес-тури по туристичним місцям Херсонщини не тільки для місцевих представників ЗМІ, а й для інших областей, які зацікавлені у відпочинку на Херсонщині.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Також щодо заходів, які необхідно провести для розвитку курорту, розповіла Тетяна Волинець,  заступник директора Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики ОДА, начальник управління туризму та курортів: «Серед завдань, які були поставлені головою облдержадміністрації на цей рік, це детенізація бізнесу на Чорноморському і  Азовському узбережжях, тому активна робота буде проводитись щодо легалізації найманої праці та сплати податків». Окрім цього, як зазначила Тетяна Волинець, розвиток транспортного хабу: запуск авіарейсів Київ-Херсон та річкових перевезень також дасть змогу залучати туристів.

Зі своєї сторони голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик зазначив, що питання сплати податків і легалізації найманої праці також будуть знаходитись на контролі районної влади.

Він розповів, що курорт вже активно готується до літнього сезону і наразі триває облаштування зони узбережжя. На реконструкцію набережної з місцевого бюджету було виділено 2 млн грн,а для облаштування зони узбережжя завезено близько 400 тонн піску.
Для залучення туристів планується проводити якомога більше спортивних, дитячих, культурних фестивалів та окремо створити необхідні умови для лікування та оздоровлення людей з обмеженими можливостями.

За загальними підрахунками у 2016 році курорт Скадовська відвідали близько 900 тисяч туристів. Цьогоріч очікується збільшення притоку туристів. Про це повідомив перший заступник голови Скадовської райдержадміністрації Павленко Сергій. Також згідно наданої інформації одного з операторів мобільного зв’язку, найбільше курортом цікавляться, крім мешканців Херсонщини, відпочиваючі з Дніпропетровської, Київської, Миколаївської та Львівської областей.