У “Сонечку” святкували випускний

В дошкільному навчальному закладі яслах-садку №2 «Сонечко» 26 травня відбулося свято, якого чекали всі і дорослі і діти – випусний у дитячому садку. Сьогодні  маленькі випускники прощалися з дитсадком. Цей день святковий, урочистий, радісний і  сумний водночас.

Урочиста, яскрава  зала чекала своїх випускників. Чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки і вихователі. На обличчях малечі  сяють усмішки. Вони так чекали і готувалися до цього дня, чи не найважливішого у їхньому житті…

Випускники приготували цікаву, гарну концертну програму. Дітки розповідали вірші, співали пісні і дуже гарно танцювали. Кожен маленький випускник отримав диплом про закінчення дитячого садка. А також активну участь у проведенні свята приймали батьки.

Бажаємо майбутнім першокласникам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі ,

…Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші дітки, а батькам – терпіння і мудрості!