У сусідній Каховці кінотеатр пустять з молотка

Непрацюючий більше шести років каховський кінотеатр ім. Блюхера вирішили продати на аукціоні. Про це йдеться у затвердженому Каховською міськрадою переліку об’єктів, що підлягають приватизації, повідомляє “Новий день“.

Разом із кінотеатром до переліку включили будівлі колишньої вечірньої школи по вул. Спендіарова, 31, готелю «Таврія» і гуртожитку-казарми по вул. Айвазовського, 4-а.

Продати кінотеатр ім. Блюхера в Каховці пропонували ще у 2013 році. Викупити його хотів підприємець Сергій Ютін, котрий на деякий час відродив кінопокази у місті й зробив реконструкцію глядацької зали. Проте тоді депутати Каховської міськради виступили проти цього рішення. Найбільш активними противниками були Павло Філіпчук і Андрій Дяченко, який з 2015 року обіймає посаду міського голови. Павло Філіпчук наполягав на необхідності залишити кінотеатр у власності громади, а Дяченко навіть обіцяв оновити кінотеатр, якщо міськрада надасть його йому на тих же умовах, що й колишньому орендарю Сергію Ютіну — за гривню на рік.

Час довів, що ініціативи Філіпчука і його однодумців працюють не на користь місту. Адже за минулі роки відродити кінотеатр громада так і не змогла (чи не захотіла), а сама його територія перетворилася на величезний смітник, який облюбували наркомани і інші шукачі сумнівних пригод.

Олег БАТУРІН